MyFace | lifestylový časopis

Blanensko a Boskovicko

Čtete rádi o zajímavých a úspěšných lidech ze svého okolí? Nevíte, kam vyrazit do kina, na koncert nebo zajímavou akci? Přemýšlíte, co si o víkendu uvaříte? Hledáte dobrého kadeřníka nebo vizážistku? Chcete vědět, co se právě nosí? Potřebujete poradit, jak správně zacházet se svými penězi? Zajímají vás moderní trendy v bydlení? Řešíte, kam vyrazit na dovolenou? Luštíte rádi křížovku a soutěžíte o zajímavé ceny? Zajímá vás osobní rozvoj? Pak časopis MyFace je pro vás správná volba.

Pravidelně každý měsíc pro vás připravujeme spoustu stran zajímavého čtení, informací, rad a námětů z oblasti životního stylu, módy, cestování, sportu, financí, bydlení a mnoha jiných.

Na stáncích a v trafikách je dnes řada podobných časopisů, ale pouze MyFace vám přináší informace z vašeho okolí! Přeji vám spoustu inspirujících chvil a myšlenek při vašem čtení.

Pavel Šmerda, šéfredaktor

Čísla časopisu

Číslo 64 - prosinec

Číslo 63 - říjen

Číslo 62 - srpen

Číslo 61 - červen

Číslo 60 - duben

Číslo 59 - únor

Číslo 58 - prosinec

Číslo 57 - říjen

Součástí lifestylového časopisu MyFace je i inzerce.

Časopis MyFace – čtení pro volný čas z Blanenska a Boskovicka, vychází téměř tři roky, od března 2016. S nákladem 10 tisíc kusů a čteností 30 000 lidí patří k nejrozšířenějším a nejčtenějším periodikům v regionu.

Naší výhodou je nejen široká distribuční síť, ale z hlediska prezentace také kvalitní křídový papír, na kterém časopis vychází. Distribuce časopisu je zajištěna na téměř 70 distribučních místech na Blanensku a Boskovicku (nemocnice, lázně, kina, knihovny, obchody, hotely, restaurace, informační centra a řada dalších). MyFace je k dispozici také ve Wellness centru Kuřim, kterým každý rok projdou desítky tisíc návštěvníků.

Kromě toho je MyFace mediálním partnerem spousty velkých kulturních, sportovních a společenských akcí, koncertů a dalších událostí, které konají v roce 2018 na Blanensku a Boskovicku. Jen namátkou Svatební show v Lysicích, charitativní akce You Dream We Run v Blansku, Svátků řemesel a Hrnčířského jarmarku v Kunštátě, Motosrazu ve Voděradech, Dívky České republiky, Vítání sv. Martina v Blansku, Velké ceny Blanenska v požárním útoku a řady dalších. Všude tam bude časopis pro návštěvníky k dispozici.

Kromě klasické inzerce se specializujeme na tzv. PR články. Máte tedy možnost využít prostor v našem časopise pro nenucenou prezentaci vaší společnosti. Naše redakce s vámi ráda sestaví článek, který bude obsahovat informace o vaší společnosti, o vašem podnikání, o kvalitě vašich služeb, aj. Článek bude sestaven tak, aby čtenáře zaujal. K více než 30 000 potencionálních zákazníků se tak dostanou informace, které chcete prezentovat.

Kontaktní informace

Vydavatelství

Mediaportal s.r.o.
17. listopadu 2185/19
680 01 Boskovice

Redakce

MyFace
Kpt. Jaroše 50/8
680 01 Boskovice

Kontaktní osoby

Pavel Šmerda
šéfredaktor, jednatel
Tel.: +420 737 177 367
Email: smerda@my-face.cz

Kontaktní formulář